Ehdotteluviestejä?

Onko muille tullut kyseisiä viestejä?

Hello,dearest
My name is Grace John .I'm a 23 years old lady. I found your interesting profile here and it inspired me.(kaksplus.fi) I have discovered you as my real partner for life and want to have a serious love relationship with you. IF you are interested and has the intention that we should advance, contact me through email; (graceforlove5@yahoo.co.uk). I shall send my beautiful pictures to you. It will be delightful to receive your response. Have a beautiful day.
grace

Toinen tuli aiemmin tämmöinen

Hei!
Yours sahkopostitse minulle auttanut on virasto, tuttavat. Olen paattanyt kirjoittaa sinulle.
Olet sita vastaan ????? En voi kirjoittaa sinulle, jos haluat sen. Lahetan teille valokuva.
Nimeni on Mary. I `m 29 vuotta vanha. Oma kasvu 175. Oma paino 54. Kirjautumistunnukseni horoskooppimerkki syopaa.
En ollut koskaan naimisissa myos minulla ei ole lapsia.
Etta sina olet kiinnostunut, voit kysya minulta. Ok
odottaa vastauksenne.
Yours Mary.

Mikähän näiden tarkoitus on?
 
Mulle oli tullut yhteen sähköpostiosoitteeseen noiden tyyppinen viesti, tyyliä ''profiilisi oli tosi mielenkiintoinen ja haluaisin tutustua lähemmin''. Ja mulla ei edes ole siellä profiilissa kuin ihan minimitiedot.
 
Alkuperäinen kirjoittaja nellynoora:
Onko muille tullut kyseisiä viestejä?

Hello,dearest
My name is Grace John .I'm a 23 years old lady. I found your interesting profile here and it inspired me.(kaksplus.fi) I have discovered you as my real partner for life and want to have a serious love relationship with you. IF you are interested and has the intention that we should advance, contact me through email; (graceforlove5@yahoo.co.uk). I shall send my beautiful pictures to you. It will be delightful to receive your response. Have a beautiful day.
grace

Toinen tuli aiemmin tämmöinen

Hei!
Yours sahkopostitse minulle auttanut on virasto, tuttavat. Olen paattanyt kirjoittaa sinulle.
Olet sita vastaan ????? En voi kirjoittaa sinulle, jos haluat sen. Lahetan teille valokuva.
Nimeni on Mary. I `m 29 vuotta vanha. Oma kasvu 175. Oma paino 54. Kirjautumistunnukseni horoskooppimerkki syopaa.
En ollut koskaan naimisissa myos minulla ei ole lapsia.
Etta sina olet kiinnostunut, voit kysya minulta. Ok
odottaa vastauksenne.
Yours Mary.

Mikähän näiden tarkoitus on?
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 

Yhteistyössä